Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kościuka

Kościuk’24

Szanowni Państwo!

Pragnę serdecznie podziękować za udział w wyborach i oddane głosy. Dziękuję również mojemu komitetowi za zaangażowanie i odpowiedzialną postawę przez cały czas trwania dotychczasowej kampanii.
Uzyskany wynik oraz odpowiedzialność za inwestycje, które są realizowane i o które tak bardzo zabiegałem, a także obrane przeze mnie cele dla Krasnegostawu sprawiają, że jestem w pełni gotowy do kontynuowania mojej misji.
Od pierwszego dnia kampanii przyświeca nam poszanowanie do wszystkich kandydatów. Stanowiąc jedną społeczność oraz żyjąc między sobą powinniśmy tworzyć zintegrowaną wspólnotę, którą łączą takie same cele i wspólne dobro. Dlatego też zapewniam, że nasz komitet w żaden sposób nie był zaangażowany w tzw. “brudną kampanię”. Wierzymy, że walkę z dezinformacją, która została w nas wymierzona można wygrać przedstawiając Państwu twarde dane i fakty. Z tego powodu jako komitet od początku jesteśmy skoncentrowani na merytorycznym przedstawianiu informacji o sytuacji Miasta oraz naszych celach.
🗣🎙Jesteśmy także gotowi do przeprowadzenia debaty pomiędzy kandydatami, która pozwoli obiektywnie ocenić Państwu plany i strategie każdej ze stron.
Dziękując za wszystkie oddane na mnie głosy zwracam się ponownie z prośbą o wsparcie w drugiej turze wyborów. Jestem przekonany, że razem dalej będziemy kontynuować rozpoczęte działania na rzecz naszego miasta i mieszkańców.
 
Robert Kościuk

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wyborczymi. Zachęcamy do dialogu, współpracy i aktywnego udziału w życiu naszej społeczności. Wierzymy, że razem możemy kontynuować pozytywne zmiany i wspólnie budować przyszłość Krasnegostawu.

Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kościuka

Udostępnij

Uważasz, że warto o czymś napisać?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne i gotowi odpowiedzieć na każdą z nich.