Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kościuka

Kościuk’24

Drodzy Mieszkańcy Krasnegostawu,

📆🏁 Kampania wyborcza dobiega końca. Z tej okazji pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za nieocenione wsparcie i zaangażowanie, które od Państwa otrzymaliśmy. Wasza obecność, dobre słowo oraz wkład nie tylko sprawiły, że nasza kampania była pełna energii i entuzjazmu, ale także dały nam siłę, by dążyć do naszych wspólnych celów.

📑 Jesteśmy głęboko przekonani, że aby umożliwić świadome podjęcie decyzji, kampania wyborcza powinna być przede wszystkim kampanią informacyjną, która skupia się na prezentowaniu istotnych dla Państwa treści. Dlatego w tym czasie opublikowaliśmy wiele rzetelnych informacji i odpowiedzieliśmy na szereg ważnych pytań.

Wierzymy, że w wyborze najlepszego kandydata kluczowe jest podejście odpowiedzialne i oparte na twardej merytoryce, ponieważ to właśnie kompetencje, wiedza i doświadczenie decydują o zdolności kandydata do skutecznego reprezentowania mieszkańców.

☺️ Jeszcze raz pragniemy serdecznie zaprosić do zapoznania się z materiałami na naszej stronie internetowej robertkosciuk.pl/kww, a także zachęcić do udziału w wyborach i oddawania głosów na naszych kandydatów. Dziękujemy ❤️

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wyborczymi. Zachęcamy do dialogu, współpracy i aktywnego udziału w życiu naszej społeczności. Wierzymy, że razem możemy kontynuować pozytywne zmiany i wspólnie budować przyszłość Krasnegostawu.

 

Zespół KWW Roberta Kościuka 🤗

Udostępnij

Uważasz, że warto o czymś napisać?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne i gotowi odpowiedzieć na każdą z nich.