Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kościuka

Kościuk’24

Szanowni Państwo,

🤩🎥 Przedstawiamy fotorelację z naszego spotkania. Cieszymy się, że wydarzenie spotkało się z tak dużym uznaniem, za co serdecznie Państwu dziękujemy. 😊
 
Dokładamy wszelkich starań aby nasze materiały oraz spotkania z Państwem były realizowane na najwyższym poziomie. Jakość pracy i dbałość o detale jest dla nas niezwykle ważna, tacy już jesteśmy i mamy głębokie przekonanie o tym, że właśnie taki powinien być samorząd. Reprezentowanie spraw mieszkańców oraz miasta wymaga niezwykłej dbałości o szczegóły oraz wyjątkowego profesjonalizmu.
 
W trakcie nieoficjalnej części spotkania mieliśmy okazję odpowiedzieć na różne i bardzo trafne pytania zgłaszane przez Państwa. Atmosfera sprzyjająca wymianie myśli pozwoliła nam zagłębić się w tematy z większą swobodą i lepiej zrozumieć potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców. Odpowiedzi na te pytania stanowiły cenne elementy dialogu, który sprzyjał budowaniu więzi i wzajemnego zrozumienia. Już wkrótce opublikujemy je także na naszej stronie robertkosciuk.pl/kww
 
Zespół KWW Roberta Kościuka 🤗

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami wyborczymi. Zachęcamy do dialogu, współpracy i aktywnego udziału w życiu naszej społeczności. Wierzymy, że razem możemy kontynuować pozytywne zmiany i wspólnie budować przyszłość Krasnegostawu.

 

Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Kościuka

Udostępnij

Uważasz, że warto o czymś napisać?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne i gotowi odpowiedzieć na każdą z nich.